Turabibaba Kütüphanesi Koleksiyon Katalog Tarama Etkinlikler Kütüphaneler Linkler

55. Kütüphaneler Haftası Beyoğlu’nda Coşkuyla Kutlandı

55. Kütüphaneler Haftası, Beyoğlu’nda düzenlenen bir birinden renkli etkinliklerle kutlandı. 25-31 Mart tarihleri arasında düzenlenen etkinlikler kapsamında aileleriyle birlikte atölye çalışmalarına katılan çocuklar, düzenlenen çeşitli gösterilerle unutulmaz bir hafta geçirdiler.

Beyoğlu Belediyesi, 55. Kütüphaneler Haftası’nı 25-31 Mart tarihleri arasında düzenlediği bir birinden renkli etkinliklerle kutladı. Turabibaba, Okmeydanı ve Çıksalın Kütüphaneleri’nde gerçekleştirilen etkinliklere öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Kütüphanelere olan farkındalığın arttırılmasını amaçlayan etkinlikler kapsamında katılımcılar, her gün düzenlenen atölye çalışmaları ve çeşitli gösterilerle keyifli dakikalar geçirdi.

55. KÜTÜPHANELER HAFTASI KÜTÜPHANE GECESİ İLE TAÇLANDI

55. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri, 29 Mart Cuma akşamı Turabibaba Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen ve her yıl Kütüphaneler Haftası klasiği haline gelen Kütüphane Gecesi ile son buldu. Turabibaba Kütüphanesi’nde düzenlenen gecede aileleriyle birlikte; Bilim Atölyesi, Mandala, Astronomi Atölyesi, Mozaik Çalışma, Yüz Boyama, Ebru, Kinetik Kum, Oyun Hamuru gibi atölye çalışmalarına katılan çocuklar unutulmaz bir gece yaşadı. Atölyelerin akabinde gerçekleştirilen Eğlen Bilim Gösterisiyle çocuklar keşfetmenin keyifli yolculuğuna çıktı.

Haberler ve Duyurular

Pazartesi - Pazar 10:00 - 16:00
Resmi tatillerde kapalıdır.