Kompozisyon ve Şiir Yarışması Ödül Töreni

Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen “Milli İrade ile Sönmeyen Işık Hilal ve İstiklal” konulu kompozisyon ve şiir yarışması ödül töreni 20 Mart 2018 Salı günü yapılacak.

YARIŞMA SONUÇLANIYOR

Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstiklal Marşımızın 12 Mart 1921 tarihinde kabulünün 97. Yıldönümü vesilesiyle şiir ve kompozisyon yarışması düzenledi. Milli İrade ile Sönmeyen Işık Hilal ve İstiklal konulu yarışma 6 Şubat 2018 tarihinde başladı ve 23 Şubat 2018 tarihinde sona erdi. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler yazdıkları şiir ve kompozisyonları 23 Şubat 2018 tarihine kadar eğitim gördükleri okul müdürlüklerine teslim ettiler. Okul müdürlükleri toplanan şiir ve kompozisyonları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim ettiler. Jüri’nin değerlendirmesinden geçen eserler 9 Mart 2018 Jüri Değerlendirme toplantısında derecelendirildi.

ÖDÜL TÖRENİ 20 MART' TA

Milli İrade ile Sönmeyen Işık Hilal ve İstiklal konulu yarışmada derece alan öğrencilere ödülleri, 20 Mart 2018 Salı günü Saat: 13:30’ da Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yapılacak törenle verilecek. Ödül töreninde, iki kategorideki birincilere Laptop, ikincilere Tablet, üçüncülere Mp4 Çalar hediye edilecek. Mansiyon ödülü ise kitap seti olacak. Yarışmaya katılıp okulunda dereceye giren ilk 5 eser sahibine katılım belgesi verileceği töreni öğretmenlere teşekkür belgesi takdim edilecek. Yarışmaya katılıp jüri değerlendirmesinde ilk 10’a giren eserler Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi Sergi Salonunda sergilenecekler.

Haberler ve Duyurular

Salı - Pazar 09:00 - 18:00
Pazartesi ve Resmi tatillerde kapalıdır.
Kütüphanemizde 24 saat hizmet alabileceğiniz çalışma alanları mevcuttur